Taylor Swift z największym spadkiem odtworzeń w historii amerykańskiego radia

Taylor Swift ma na swoim koncie kolejny rekord, ale prawdopodobnie nie będzie z niego zadowolona. Wokalistka może pochwalić się tym, że jej ostatni album “Reputation” był jednym z najlepiej sprzedających się albumów w ubiegłym roku, ale niestety w przypadku stacji radiowych właśnie pobiła inny, bardzo niechlubny rekord.

Aż trzy single z ostatniej płyty Taylor Swift znalazły się na liście największych spadków odtworzeń w historii  listy radiowej US Top40/Pop, która zlicza wszystkie odtworzenia w popowych stacjach radiowych.

Pierwsze miejsce na tej niechlubnej liście należy do singla “Look What You Made Me Do”, który zanotował spadek o 4986 odtworzeń w stacjach radiowych. Przypominamy, że był to pierwszy singiel promujący ostatni krążek Taylor.

Na liście znalazły się również dwie inne piosenki wokalistki – ostatni singiel “End Game” z udziałem Eda Sheerana i Future zajmuje drugie miejsce na liście ze spadkiem o 4604 odtworzeń, a “… Ready For It?” dzieli piąte miejsce wraz z utworem “NO” Meghan Trainor.

Z danych udostępnionych przez grupę Nielsen dla magazynu Billboard wynika, że tylko w ubiegłym tygodniu singiel “End Game” został odtworzony w amerykańskich stacjach radiowych o ponad 3000 razy mniej niż tydzień wcześniej.

Zobaczcie, jak prezentuje się cała lista.

1. Look What You Made Me Do – Taylor Swift (-4986)
2. End Game – Taylor Swift ft. Ed Sheeran & Future (-4604)
3. Praying – Kesha (-4514)
4. Filthy – Justin Timberlake (-4439)
5. NO – Meghan Trainor (-4432)
5. …Ready For It? – Taylor Swift (-4432)

Czy powodem na zaprzestanie grania Taylor w stacjach radiowych jest brak promocji albumu “Reputation”?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus