Taylor Swift wybrała kolejny singiel z albumu! Jest nim… “Delicate”

Amerykańska wokalistka Taylor Swift kontynuuje promocje swojego albumu “reputation” i wybiera nowy singiel. Po ostatnich hitowych i mocnych kompozycjach jak “Look What You Made Do” czy ostatnio “End Game” przyszła pora na bardziej subtelną kompozycję! Którą piosenkę Swift wybrała jako nowy singiel?

Piosenka “Delicate” to kolejny singiel amerykańskiej wokalistki Taylor Swift z albumu “reputation” wydanego pod koniec 2017 roku. Utwór został wyprodukowany przez Maxa Martina i Shellbacka, którzy odpowiedzialni są za większość piosenek na krążku. Kompozycja ma być zostać wysłana do rozgłośni radiowych i mieć swoją premierę 12 marca. Prawdopodobnie wkrótce możemy się również spodziewać teledysku do piosenki, lecz na ten moment nie są znane jego szczegóły ani kiedy ujrzy światło dzienne.

Przypominamy, że singiel promuje wydany w listopadzie krążek “reputation”, który jest szóstym albumem wokalistki. Do tej pory wydawnictwo promowały takie utwory jak “Look What You Made Me Do”, “…Ready For It?” oraz “End Game”.  Czy wybór bardziej stonowanej piosenki na singiel jest dobrym pomysłem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus