Spice Girls zaśpiewają na ślubie księcia Harry’ego?

Jakiś czas temu dziewczyny ze Spice Girls spotkały się razem. Wrzucone do sieci zdjęcie szybko wywołało lawinę komentarzy o ich potencjalnym powrocie. Atmosferę szybko ostudziła Victoria, która zdradziła, że nie ma w planach trasy z dziewczynami. Czy jednak zamiast trasy dostaniemy jeden specjalny występ na ślubie księcia Harry’ego?

Podczas ostatniego odcinka programu The Real, gościem specjalnym była Mel B, która wydaje się, że zdradziła sekret dziewczyn z zespołu Spice Girls. Wokalistka oznajmiła, że wybiera się na ślub księcia Harry’ego, który odbędzie się 19 maja, a dodatkowo będą tam wszystkie jej koleżanki ze Spice Girls.

Jedna z prowadzących zadała również pytanie, z którego Mel B nie wiedziała jak wybrnąć – czy Spice Girls wystąpią na ślubie księcia? Wokalistka nie powiedziała tak, ale nie powiedziała też nie, zamiast tego rozrzuciła kartki i oznajmiła “Będę wylana!”.

Zobaczcie sami jej reakcję. Czy według Was oznacza to, że dziewczyny wystąpią podczas ślubu księcia Harry’ego?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus