Sara Jaroszyk z nowym singlem “DNC”

Sara Jaroszyk związana jest z muzyką od najmłodszych lat. Nagrała trzy płyty z piosenkami dla dzieci z programu „Jedyneczka”. W wieku 17 lat napisała materiał na swoją pierwszą płytę pt. „Wild At Heart”, która ukazała się niezależnie i zyskała uznanie wśród recenzentów. Następnie, współpracując z zespołem P. Unity, nagrała dwa utwory na nową płytę Michała Urbaniaka. Teraz przyszedł czas na solowy album, którego zapowiedzią jest singiel “DNC”.

Na początku 2018 roku młoda artystka podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. Obecnie pracuje nad nowym materiałem na płytę “Światłocienie” przy wsparciu producenckim Bartka Mielczarka znanego m. in. z współpracy z Moniką Brodką. Album będzie stylistycznie oscylował pomiędzy popem, soulem, R&B i elektroniką, które są słyszalne w nowych kompozycjach nasyconych kobiecą zmysłowością. Sara czerpie inspirację od takich artystów jak Alicia Keys, Jill Scott, Prince czy Beyonce.

Najnowszy singiel artystki „DNC” doceniło już wielu fanów, a teledysk do utworu zyskuje coraz więcej internetowych odsłon. Piosenkę możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych m.in. w takich jak Radio Kolor, Czwórka, Radio Poznań, Radio Kampus, Radio Luz, Radio Ram, ProRadio czy Radio Wnet, którego dziennikarz muzyczny – Tomasz Wybranowski napisał: „nadchodzi soulowo-jazzowa diva polskiej estrady”.

Sara napisała do niego tekst zainspirowana książką Hermanna Hessego „Wilk Stepowy”. Singiel promuje teledysk charakteryzujący się zmysłową choreografią opracowaną przez samą artystkę.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus