Rita Ora będzie towarzyszyć… Detektywowi Pikachu

W tym roku mija 6 lat od premiery debiutanckiego Rity Ory “Ora”. Od tamtego czasu wokalistka nagrała kilka singli, a dodatkowo zajęła się karierą aktorki. Teraz ponownie pojawi się na wielkim ekranie – tym razem w filmie o przygodach Detektywa Pikachu.

Rita Ora zadebiutowała na wielkim ekranie rolą siostry Christiana Greya w filmie “Pięćdziesiąt twarzy Greya”, a już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnej produkcji. Wokalistka zagra jedną z ról w realizowanym właśnie filmie osadzonym w świecie Pokemonów.

“Detektyw Pikachu” będzie opowiadał o pokemonie, który wykazuje się dużym talentem do rozwiązywania kryminalnych zagadek. Pikachu pomoże nastolatkowi odnaleźć porwanego rodzica.

Na chwilę obecną nie wiadomo w jaką rolę wcieli się Rita. Wydaje się jednak, że praca na planie filmu może jeszcze bardziej opóźnić premierę jej nowego krążka. Przypominamy, że w ubiegłym roku wokalistka zmieniła wytwórnie. Ta zmiana miała zwiastować premierę jej drugiego albumu, która wstępnie zaplanowana była na listopad 2017 roku. Kilka miesięcy później wokalistka przesunęła premierę na początek 2018 roku. Wydaje się jednak, że ponownie nie spełni ona obietnicy danej fanom i na jej drugi krążek przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus