Ramona Rey zdradza kulisy konkursu Eurowizji: Dostałam propozycję, żeby zmienić tekst…

“EUVI” to tegoroczna propozycja Ramony Rey na konkurs Eurowizji. Wokalistka potwierdziła, że wysłała swoje zgłoszenie do TVP. Jej utwór nie znalazł się jednak w dziesiątce, która zmierzy się podczas koncertu finałowego. Powodem są wstawki w utworze w języku francuskim. Jak zdradza Ramona – dostała propozycję, by zmienić tekst. Nie chciała jednak się na to zgodzić.

W czwartek poznaliśmy kandydatów, którzy mają szansę reprezentować nasz kraj w Lizbonie. Wśród nich, ku zaskoczeniu obserwatorów konkursu, zabrakło Ramony Rey. Wokalistka wysłała swoje zgłoszenie z premierowym utworem “EUVI”. Jak potem wyjaśniła, miała szansę znaleźć się w finałowej stawce, ale pod warunkiem, że zmieni tekst piosenki.

– W regulaminie napisane jest, że utwór może być wykonywany tylko w języku polskim lub angielskim, natomiast mój utwór ma francuską wstawkę – to spowodowało jego dyskwalifikację. Oczywiście, dostałam propozycję, żeby ten tekst zmienić, ale nie wyobrażałam sobie, żeby zabrzmiał fajnie w innym języku. Po prostu nie chciałam, żeby ten występ wyszedł groteskowo. W związku z tym, zostałam przy swoim – powiedziała Ramona po swoim koncercie podczas panelu dyskusyjnego z fanami, kiedy zapytano ją o Eurowizję.

Uważacie, że dobrze zrobiła?

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus