Ramona Rey w akustycznej wersji “EUVI”

Ramona Rey zaskoczyła po raz kolejny. Wokalistka, do tej pory kojarzona głównie z muzyką elektroniczną oraz operą zaprezentowała swoim fanom akustyczną wersję swojego ostatniego singla “EUVI”. Za kulisami mówi się, że właśnie z nim, Ramona będzie walczyła o udział w Eurowizji.

Premiera “EUVI” miała miejsce w sylwestrową noc. Utwór trwa niecałe trzy minuty, co natychmiast wywołało spekulacje, że piosenka zostanie zgłoszona do konkursu Eurowizji. Z naszych informacji wynika, że Ramona rozważała taką możliwość. Ostateczną decyzję miała jednać podjąć na początku tego tygodnia. W oczekiwaniu na nazwiska kandydatów, którzy powalczą o udział w krajowych eliminacjach, otrzymaliśmy akustyczną wersję “EUVI”.

 

Ramonie w akustycznej wersji piosenki towarzyszy oczywiście Igor Czerniawski (Tel Arana) na pianinie, Mateusz Woźniak na kontrabasie i Kacper Filip śpiewający chórki. Sama Ramona zagrała natomiast na gitarze.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus