Premiera utworu Paris Hilton! Zobacz klip do piosenki “I Need You”

Amerykańska celebrytka (a od niedawna także DJ-ka) Paris Hilton przez ostatnie kilkanaście miesięcy występowała ze swoimi setami DJ-skimi na Ibizie, jednak gwiazda przypomniała sobie ostatnio również o swojej karierze muzycznej i zapowiedziała wydanie nowego singla “I Need You”. Premiera utworu w walentynki nie jest przypadkowa, gdyż dedykowany jest on narzeczonemu gwiazdy!

Utwór “I Need You” to premierowa kompozycja nagrana przez amerykańską celebrytkę Paris Hilton. Piosenka miała swoją premierę 14 lutego, warto jednak wspomnieć, że demo piosenki wyciekło do Internetu jeszcze w 2010 roku. Do premierowego singla gwiazdy powstał również teledysk, który trafił do sieci równocześnie z piosenką.

Paris Hilton - I Need You cover

Paris Hilton / Heiress Records

Przypomnijmy, że dyskografię Paris Hilton zamyka debiutancki album zatytułowany po prostu “Paris” z 2006 roku, który dotarł do 6. miejsca listy Billboard 200. Na ten moment nie wiadomo, czy celebrytka ma w planach wydanie albumu studyjnego. Premierowy teledysk do utworu “I Need You” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba Paris w takich klimatach?

Udostępnij na Google Plus