Pola Rise i Konoba w akustycznej wersji “Hear You”

Pola Rise zaprezentowała wyjątkową odsłonę pierwszego singla z płyty “Anywhere But Here”, utworu “Hear You”. Do udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu artystka zaprosiła znakomitych gości. Przypominamy, że debiutancki album artystki ukazał się 12 stycznia i zebrał pozytywne oceny krytyków.

W nowej wersji “Hear You” oprócz Poli Rise wystąpili  KONOBA – gwiazda europejskiej sceny elektronicznej, która ma na swoim koncie hit On Our Knees”. W serwisie YouTube dorobił się już ponad 15 mln wyświetleń, oraz Chór Singin’Warsaw który sprawia, że wykonanie jest majestatyczne i pełne emocji. Muzycy, którzy towarzyszą Poli podczas live sesji to stały skład koncertowy artystki: Anna Shimomura – piano, Natalia Radziejowska – skrzypce, Zuzanna Falkowska – wiolonczela, Radek Bednarek – gitara, Rafał Olewnicki – perkusja.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus