Paloma Faith i Sigala w klipie do wspólnego utworu! Zobacz teledysk do piosenki “Lullaby”

Brytyjski DJ i producent muzyczny Bruce Fielder, znany szerszej publice jako Sigala tydzień temu zaprezentował swój nowy singiel, w którym usłyszeć mogliśmy wokalistkę Palomę Faith. Fani obydwojga artystów nie musieli długo czekać, ponieważ do sieci trafił również teledysk do singla!

Utwór “Lullaby” to najnowsza kompozycja producenta Sigali, w której gościnnie usłyszeć możemy angielską wokalistkę Palomę Faith. Piosenka trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 23 lutego, a teledysk do niej miał swoją premierę w serwisie YouTube 28 lutego. Sigala do tej pory ma na swoim koncie kolaboracje z takimi artystami jak Ella EyreHailee Steinfeld czy John Newman.

Sigala / Ministry of Sound

Przypomnijmy, że Sigala zadebiutował w muzycznym show-biznesie w 2015 roku ze swoim singlem “Easy Love”, dzięki któremu zdobył rozgłos i który otworzył mu drzwi do kariery. Obecnie DJ pracuje nad swoim debiutanckim albumem, jednak nie są znane na ten moment żadne konkretne daty oraz szczegóły, a sam artysta skupił się na wydawaniu singli. Teledysk do premierowej piosenki “Lullaby” nagranej z Palomą Faith prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba ta barwna kompozycja?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus