Nowy utwór Edyty Górniak. Posłuchaj piosenki “Dom dobrych drzew”

“Dom dobrych drzew” to nowa piosenka Edyta Górniak. Kompozycja pochodzi z serialu TVP “Leśniczówka”, który swoją premierę będzie miał na początku marca. Utwór w całości usłyszymy po raz pierwszy 22 lutego, podczas imprezy związanej z odsłoną wiosennej ramówki TVP. 

– Muzykę filmową traktuję zawsze jako indywidualne, niezależne projekty, które płyną własnym nurtem. Muszę przyznać, że tak niebywale mocnego w swojej łagodności utworu nie miałam w swoich rękach już bardzo dawno. I z radością podjęłam wyzwanie uspokojenia myśli w studio nagraniowym, a także użycia kolorytu wokalu, z którego rzadko korzystam. Wszystko nas dziś pogania, irytuje nasz umysł i każe robić wszystko bez zatrzymania i zastanowienia. Ten utwór przypomina, jak oddychać – powiedziała o nowym utworze Edyta Górniak w rozmowie z Onet.pl

Muzykę do “Dom dobrych drzew” skomponował Piotr Mikołajczak, a tekst napisał Andrzej Ciborski. Za produkcję odpowiad Kris Górski, a mix wykonał Chris Aiken.

Poniżej fragment piosenki z profilu wokalistki.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus