Nowy album Robyn już w 2018 roku? Wokalistka potwierdza!

Choć pewnie trudno w to uwierzyć, to od premiery ostatniej płyty Robyn zatytułowanej “Body Talk” minęło już ponad siedem lat. Mimo wielokrotnych zapewnień o trwaniu prac nad nowym materiałem jak dotąd wciąż jeszcze czekamy na jakiekolwiek oficjalne ogłoszenia w tej sprawie. Niedługo może się to jednak zmienić, bowiem artystka poprzez swoje konto w mediach społecznościowych dała fanom znak, że czas jej powrotu nadejdzie już wkrótce!

Pytania o datę premiery kolejnego wydawnictwa Robyn pojawiały się w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy stosunkowo często, ale artystka jak dotąd pozostawała głucha na błagania fanów o jakąkolwiek dawkę nowych informacji. Tym razem wokalistka postanowiła jednak odpowiedzieć jednemu z nich i jest to o tyle ważne, że Szwedka niniejszym oficjalnie potwierdziła plany wydania nowej płyty w ciągu 2018 roku. Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie to wygląda na to, że wielki powrót artystki może nas czekać już w ciągu najbliższych miesięcy.

Przypomnijmy, że Robyn zadebiutowała w muzycznym biznesie jeszcze w 1995 roku z płytą “Robyn Is Here”, a jej ostatnim studyjnym wydawnictwem jest doskonale przyjęty album “Body Talk”. Dodatkowo w ostatnich latach wokalistka współpracowała m.in. z popularnym duetem Röyksopp, a efekty połączenia ich muzycznych sił doczekały się nawet nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Dance/Electronic Album. Czekacie na dawkę nowej muzyki od Robyn?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus