“Nie Chcę Ciebie Mniej” – propozycja Saszan na Eurowizję

2 lutego swoją premierę miał nowy utwór Saszan, który promuje jej nadchodzący album i możliwe, że powalczy z innymi polskimi piosenkami o reprezentowanie naszego kraju w konkursie Eurowizji.

“Nie Chcę Ciebie Mniej” to kolejna po “8 miejsc i ‘Do Mnie Mów” muzyczna zapowiedź drugiego albumu wokalistki. Utwór napisała Saszan ze wsparciem Lanberry, a produkcją utworu zajął się Piotr Siejka. W teledysku wokalistce partneruje aktor Marcel Sabat.

Sama Saszan tak opisuje swój nowy singiel:

Piosenka o historii bliskich mi ludzi, którzy chcą być ze sobą, ale nie mogą. Mogą, ale nie chcą. Paradoksalnie. Bo mimo ogromnego uczucia – odległość rujnuje wszystko. A także zupełnie odwrotnie – o odległości, ale tej mentalnej. Gdy nagle oddalamy się od siebie, coraz mniej rozmów, coraz mniej uśmiechu… Mimo, że jest się na co dzień obok siebie.

Serwis Plejada.pl zdradza, że nowy utwór Saszan będzie jej propozycją na Eurowizję.

Już od kilku lat rozważam zgłoszenie się do polskich preselekcji. Tak naprawdę, chyba od dziecka siedzi mi to w głowie. Dla wokalistki będącej na takim etapie jak ja byłoby to ogromne wydarzenie i możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności – zapewniła Saszan w rozmowie z portalem.

Już wkrótce przekonamy się, czy Saszan zakwalifikuje się do finału Polskich Preselekcji do Konkursu Eurowizji. Finał preselekcji odbędzie się 3 marca.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus