Natalia Nykiel gościem finału “The Voice Kids”

Już w najbliższą sobotę finał pierwszej polskiej edycji “The Voice Kids”. Wśród gości specjalnych wystąpi Jorge Blanco – meksykański aktor i wokalista, który szerokiej widowni dał się poznać dzięki roli w serialu “Violetta”. W programie wystąpi także Natalia Nykiel. 

Natalia Nykiel to finalistka drugiej edycji “The Voice of Poland”. W finale dziecięcej edycji show, zaśpiewa PO RAZ PIERWSZY NA ŻYWO utwór “Pół kroku stąd” z filmu “Vaiana: Skarb oceanu”. Przypominamy, że finał „The Voice Kids” zostanie podzielony na dwie części: w pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewa jedną piosenkę. Każdy z trenerów wybierze tylko jednego uczestnika ze swojej drużyny, który przejdzie dalej. W rundzie drugiej wybrana trójka wykona po jednym utworze oraz zaprezentuje swoje single. Zwycięzcę wybiorą widzowie za pomocą głosowania SMS.

Finałowa dziewiątka przedstawia się następująco:

Edyty Górniak: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek,

Dawid Kwiatkowski: Nela Zawadzka, Antek Scardina i Kuba Szmajkowski,

Tomson i Baron: Oliwka Kopiec, Amelka Andryszczyk i Zuzia Jabłońska.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus