Meghan Trainor zdradza tytuł nowego singla

Meghan Trainor przygotowuje się do głośnego powrotu. Wokalistka zdradziła w końcu tytuł swojego pierwszego singla.

Miesiąc temu Meghan zapowiedziała, że jej trzeci studyjny album jest już ukończony i wkrótce ukaże się na rynku.

Codziennie pracowałam w studiu z moją rodziną. (…) Członkowie mojej rodziny pojawiają się we wszystkich utworach, Daryl śpiewa w każdej z piosenek, a mój ojciec gra na pianinie oraz organach w jednym z kawałków. To dla mnie wyjątkowy album. Oczywiście traktować będzie o obecnej w moim życiu miłości, a także o walce o szczęście i samoakceptację.

Wokalistka opublikowała na swoim Twitterze, krótkiego gifa zza kulis teledysku do nowego singla i zdradziła jego nazwę. Utwór nosi tytuł “No Excuses”.

https://twitter.com/Meghan_Trainor/status/966828139732123648

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Meghan wspomina o tym utworze. W styczniu gościła w programie Jimmy’ego Fallona, w którym zdradziła, że na jej nadchodzącym krążku jest piosenka, która mówi “szanuj mnie!” i nazywa się ona “No Excuses”. Nikt jednak nie przypuszczał wtedy, że właśnie ten utwór będzie pierwszym singlem promującym krążek.

Czyżby piosenka miała mieć swoją premierę 2 marca? Właśnie wtedy Meghan ma zaplanowany występ w programie Ellen DeGeneres.

Przypomnijmy, że drugi album Trainor zatytułowany “Thank You” trafił do sklepów w maju 2016 roku. Wydawnictwo promowały jak dotąd takie single jak „NO”„Me Too” czy „Better”, z czego pierwszy z nich trafił ostatecznie do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard Hot 100Czy nowy album odniesie równie wielki sukces jak jego poprzednicy? Przekonamy się już wkrótce!

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus