Meghan Trainor zdradza tytuł nowego singla

Meghan Trainor przygotowuje się do głośnego powrotu. Wokalistka zdradziła w końcu tytuł swojego pierwszego singla.

Miesiąc temu Meghan zapowiedziała, że jej trzeci studyjny album jest już ukończony i wkrótce ukaże się na rynku.

Codziennie pracowałam w studiu z moją rodziną. (…) Członkowie mojej rodziny pojawiają się we wszystkich utworach, Daryl śpiewa w każdej z piosenek, a mój ojciec gra na pianinie oraz organach w jednym z kawałków. To dla mnie wyjątkowy album. Oczywiście traktować będzie o obecnej w moim życiu miłości, a także o walce o szczęście i samoakceptację.

Wokalistka opublikowała na swoim Twitterze, krótkiego gifa zza kulis teledysku do nowego singla i zdradziła jego nazwę. Utwór nosi tytuł “No Excuses”.

https://twitter.com/Meghan_Trainor/status/966828139732123648

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Meghan wspomina o tym utworze. W styczniu gościła w programie Jimmy’ego Fallona, w którym zdradziła, że na jej nadchodzącym krążku jest piosenka, która mówi “szanuj mnie!” i nazywa się ona “No Excuses”. Nikt jednak nie przypuszczał wtedy, że właśnie ten utwór będzie pierwszym singlem promującym krążek.

Czyżby piosenka miała mieć swoją premierę 2 marca? Właśnie wtedy Meghan ma zaplanowany występ w programie Ellen DeGeneres.

Przypomnijmy, że drugi album Trainor zatytułowany “Thank You” trafił do sklepów w maju 2016 roku. Wydawnictwo promowały jak dotąd takie single jak „NO”„Me Too” czy „Better”, z czego pierwszy z nich trafił ostatecznie do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard Hot 100Czy nowy album odniesie równie wielki sukces jak jego poprzednicy? Przekonamy się już wkrótce!

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus