Marshmello i Anne-Marie we wspólnym utworze! Posłuchaj piosenki “FRIENDS”

Amerykański producent i DJ Christopher Comstock, znany szerszej publice jako Marshmello, zyskał popularność dzięki swoim remiksom znanych utworów oraz ostatnio własnych oryginalnych kompozycji nagranych m.in. z Khalidem oraz Seleną Gomez. Tym razem producent spróbował swoich sił wraz z angielską wokalistką Anne-Marie w najnowszym utworze!

Piosenka “FRIENDS” to najnowszy singiel producenta i DJ-a Marshmello, który został nagrany wraz z angielska wokalistką Anne-Marie. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 9 lutego, a wraz z singlem zadebiutował również lyric video w serwisie YouTube. Nie są na ten moment znane losy samej piosenki oraz czy trafi ona na album któregokolwiek z artystów związanych z projektem.

Marshmello / Joytime Collective

Przypomnijmy, że producent i DJ Marshmello zyskał popularność dzięki nagraniom remiksów takich hitów jak “Beautiful Now” Zedd’a czy “Where Are Ü Now” duetu Jack Ü. Producent współpracował już z takimi gwiazdami jak Selena Gomez czy Khalid, a w planach ma wydanie swojego drugiego albumu, który byłby następcą krążka “Joytime” z 2016 roku. Najnowszą kompozycję nagraną z wokalistką Anne-Marie prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba ten duet?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus