Maroon 5 prezentują kolejny teledysk do utworu “Wait”!

Amerykański zespół Maroon 5 obecnie promuje swój najnowszy album wydany jeszcze w 2017 roku. Krążek jak dotąd promowały takie utwory jak “What Lovers Do” czy wcześniej wydane “Cold” oraz “Don’t Wanna Know”. Po premierze klipu do utworu “Wait”, grupa prezentuje kolejny promocyjny teledysk!

Piosenka “Wait” to drugi singiel zespołu Maroon 5 z ich najnowszego albumu “Red Pill Blues” wydanego nakładem wytwórni Interscope Records. Utwór został napisany przez frontmana grupy, Adama Levine’a z pomocą Jacoba Kashera HindlinaAmmara Malika i Johna Ryana, który również zajął się jego produkcją. Pierwszy teledysk do singla miał swoją premierę w serwisie YouTube 17 stycznia i został nagrany przy pomocy filtrów dostępnych w popularnej aplikacji Snapchat. Drugi klip został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa, który jest odpowiedzialny za jeden z ostatnich teledysków Justina Timberlake’a do utworu “Supplies”. Teledysk Maroon 5 miał swoją premierę 8 lutego w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że poprzedni album grupy zatytułowany “V” miał swoją premierę jeszcze w sierpniu 2014 roku, który wygenerował takie hity jak “Animals” czy “Sugar”.  W 2016 roku panowie zagrali również przed polską publicznością w krakowskiej Tauron Arenie, a bilety na wydarzenie zostały w całości wyprzedane. Nowy teledysk do utworu “Wait” możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowy teledysk od Maroon 5?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus