Mandaryna w pierwszym wywiadzie po powrocie na scenę: Tęskniłam za koncertowaniem!

To już pewne – Mandaryna na dobre wróciła na scenę! Wokalistka kilkanaście dni temu zagrała swój pierwszy od lat koncert. Tłumy przed klubem świadczą o tym, że fani tęsknili za jej muzyką. Co ciekawe, wokalistka przyznała, że także zatęskniła za śpiewaniem i występami. – Tęskniłam za koncertowaniem! – przyznała w rozmowie z kampusTV.

– Długo czekałam na to, żeby coś zagrać i jak przyszła taka okazja to skorzystaliśmy z niej. Bardzo tęskniłam za koncertowaniem, bo jeśli ludzie chcą się bawić to jest tak fantastyczna wymiana energii, że tak cię naładuje, aż do następnego koncertu i to jest super. Nie ukrywam, trochę za tym tęskniłam, gdzieś tam myśląc, że kiedyś jeszcze coś uda się zrobić – powiedziała wokalistka o swoim powrocie. – Teraz największe ciśnienie jest na tego singla – widziałam już w internecie zdjęcie okładki, więc ludzie wiedzą lepiej – dodała, dając do zrozumienia, że żadne konkretne decyzje odnośnie nowej muzyki nie zapadły. Co z planami na przyszłość? – Koncerty będą na pewno, a jeśli chodzi o single to nie wiem – może rozpiszę konkurs na nową piosenkę? – powiedziała Mandaryna.

Dziennikarka zapytała także Mandarynę o słynne “HABA!” – Nie wiem, co to znaczy. Może chleba? Nie wiem, nie przez to “ch”, ale nie wiem… – zaśmiała się.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus