Lily Allen zdradza tracklistę swojego nadchodzącego albumu!

Angielska wokalistka i autorka tekstów Lily Allen długo kazała nam czekać na swój powrót do muzycznego świata. Po wydanym ponad trzy lata temu krążku “Sheezus”, który niestety nie odniósł tak dużych sukcesów komercyjnych jak jej poprzednie, artystka skupiła się na życiu prywatnym i pracach nad nowym materiałem, którego premiera już wkrótce. Wokalistka niedawno rozpoczęła promocje nowego materiału, czego efektem była premiera nowego singla “Trigger Bang” wraz z teledyskiem, a kilka dni temu również podzieliła się szczegółami krążka!

Nadchodzące wydawnictwo Lily Allen, które zatytułowane zostało “No Shame” ma zostać wydany jeszcze w lecie tego roku nakładem wytwórni Parlophone Records. Album promuje utwór “Trigger Bang” nagrany we współpracy z brytyjskim raperem Giggsem, a już niedługo spodziewać się możemy również zaplanowanego kolejnego singla. Wokalistka ma również w planach mini trasę koncertową obejmującą kilka koncertów w Wielkiej Brytanii w marcu tego roku. Allen kilka dni temu podzieliła się również z fanami tracklistą nadchodzącego wydawnictwa:

 1. Come On
 2. Trigger Bang (feat. Giggs)
 3. What You Waiting For?
 4. Your Choice (feat. Burna Boy)
 5. Lost My Mind
 6. Higher
 7. Family Man
 8. Apples
 9. Three
 10. Everything To Feel Something
 11. Washed
 12. My One
 13. Pushing Up Daisies
 14. Cake

Przypomnijmy, że Lily Allen wydała jak dotąd trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. Wokalistka dawała fanom znaki na Twitterze, że jej nowy krążek może ukazać się szybciej niż sądzono, a sam album o tytule roboczym “The Fourth Wall” zapowiadała wstępnie na czerwiec 2017 roku, jednak jak widać plany te zostały zmienione. Czekacie na album Lily Allen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus