Lana Del Rey w studio z Jackiem Antonoffem i… Mariną and the Diamonds!

Amerykańska wokalistka Lana Del Rey wspominała pod koniec poprzedniego roku, iż planuje wydać w niedługim czasie nowe wydawnictwo. Wytwórnia Polydor również przekazała podobne informacje o czym pisaliśmy jakiś czas temu, a w ostatni weekend artystka pochwaliła się również zdjęciem i filmikiem ze studia nagraniowego z producentem Jackiem Antonoffem i wokalistką Mariną Diamandis!

Ostatnie wydawnictwo Lany Del Rey zostało dosyć ciepło przyjęte przez fanów, jednak ona sama nie do końca była zadowolona z efektu finalnego krążka i tego, iż wiele utworów które powstały przy tworzeniu albumu nie zostały wydane, m.in. dlatego, że były “zbyt radosne”. Mowa tutaj szczególnie o piosenkach wspominanych przez Lanę wielokrotnie przy wielu okazjach – “Yosemite” oraz “Roses Bloom For You”, których nieobecność na ostatecznym spisie utworów albumu zaskoczyła fanów. Dlatego też przy wielu okazjach artystka wspominała o chęciach i możliwościach do nagrania kolejnego wydawnictwa, które zebrałoby kompozycje nagrane wcześniej.

Przed premierą albumu “Lust For Life” dużo się również mówiło o rzekomej kolaboracji Lany z wokalistką Mariną Diamandis, znaną szerszej publice jako Marina and the Diamonds. Prawdopodobnie coś jest (na szczęście) na rzeczy, ponieważ w ostatni weekend Lana Del Rey postanowiła się pochwalić z fanami nagraniem na żywo ze studia nagraniowego, w którym zobaczyć można również m.in. producenta muzycznego Jacka Antonoffa, który odpowiedzialny jest za takie hity jak “Look What You Made Me Do” Taylor Swift, “Beautiful Trauma” P!nk czy album “Melodrama” wokalistki Lorde. W późniejszym czasie sama Marina pochwaliła się również zdjęciem na Instagramie, na którym znaleźli się również Lana oraz Antonoff.

instagram: @marinadiamandis

Czy doczekamy się w końcu tak długo wyczekiwanej kolaboracji obydwu artystek? Tego nie wiemy, ale warto uzbroić się w cierpliwość i wierzyć, że dane nam będzie usłyszeć obydwie wokalistki razem.

Przypomnijmy też, że dyskografię Lany Del Rey zamyka zaprezentowanych dotychczas pięć płyt studyjnych, w tym cztery wydane już pod szyldem wytwórni Polydor Records. Natomiast Marina Diamandis ma na swoim koncie trzy albumy z czego ostatni “FROOT” wydany został jeszcze w 2015 roku.


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus