Krzysztof Zalewski gościem muzycznym SNL Polska!

Przed nami dziesiąty odcinek SNL POLSKA. Klan prowadzących  powiększa się o kolejne znane nazwisko! Tym razem w roli gospodarza wieczoru zobaczymy Piotra Cyrwusa – aktora, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Na muzycznej scenie zobaczymy też Krzysztofa Zalewskiego, który ostatnio zasłynął fenomenalnym wykonaniem utworów Niemena.

Krzysztof Zalewski, zwycięzca drugiej edycji programu “Idol”. Od kilku tygodni prowadzi audycję Zalef zgiełku w radiowej Trójce. Aktualnie trwa jego trasa koncertowa realizowana w ramach projektu “Zalewski śpiewa Niemena”. Płyta ukazała się pod koniec stycznia i zbiera fantastyczne recenzje. Na krążku znalazło się piętnaście kompozycji, które przed laty wykonywał Czesław Niemen. Podczas SNL Polska z pewnością usłyszymy kilka z nich.

Odcinek z udziałem Piotra Cyrwusa i Krzysztofa Zalewskiego będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus