Kim są Happy Prince, którzy biorą udział w polskich preselekcjach do Eurowizji?

Zespół Happy Prince z utworem “Don’t Let Go” wystąpi w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. To z pewnością jedna z największych niewiadomych konkursu, bowiem próżno szukać informacji na ich temat w internecie. W sieci jest już jednak dostępny utwór z którym będą walczyć o występ w Lizbonie.

Happy Prince to dwóch przyjaciół – Jakub Prachowski i Tomasz Stawarz – spotkali się po latach, by ponownie połączyć swoje siły i wykorzystać zdobyte doświadczenia muzyczne i producenckie. W ten sposób powstał projekt Happy Prince. Współpraca ta zaowocowała materiałem na pierwszy wspólny album, który niebawem się ukaże. Wokalistą zespołu jest Kuba który kiedyś przez kilka lat był wokalistą w zespole Eden Express. To właśnie z nim zwyciężył w konkursie na najlepszy zespół rockowy w Polsce „39 i pół decybela ponad normę” w 2009 roku.

Singiel „Don’t Let Go” został wybrany spośród rekordowej liczby zgłoszeń do polskich preselekcji Eurowizji 2018. Teledysk do
piosenki powstał w Hotelu Bellotto, gdzie w klimatycznym tańcu zobaczymy parę tancerzy z Grupy Tanecznej NEXT Tomasza Barańskiego.

Jak oceniacie ich szanse w konkursie?

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus