Khalid i Normani w teledysku do wspólnego utworu! Zobacz klip do piosenki “Love Lies”

Wokalista Khalid oraz członkini grupy Fifth Harmony, Normani Kordei połączyli siły we wspólnym utworze, który został nagrany na potrzeby filmowe. Piosenka miała swoją premierę w walentynki, a teraz przyszła pora na teledysk promujący!

Utwór “Love Lies” to kompozycja nagrana przez Khalida oraz Normani Kordei, członkinię grupy Fifth Harmony, która trafiła do sprzedaży oraz serwisów streamingowych 14 lutego. Piosenka wchodzi w skład ścieżki dźwiękowej promującej film “Love, Simon”. Na soundtracku znajdą się również Troye Sivan, Jack Antonoff,  czy Bleachers. Do utworu “Love Lies” powstał również teledysk, który miał swoją premierę 16 lutego, a za jego reżyserię odpowiadają Gerard Bush oraz Christopher Renz.

Przypomnijmy, że Khalid promuje obecnie swój debiutancki album “American Teen”, który znalazł się na podium rankingu najlepszych albumów 2017 roku, przygotowanym przez nas na koniec minionego roku. Natomiast Normani Kordei to kolejna członkini Fifth Harmony, która pracuje nad swoją solową płytą. Teledysk do premierowej kompozycji “Love Lies” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus