Khalid i Normani Kordei z Fifth Harmony w utworze “Love Lies”

Kolejny nowy utwór na Walentynki. Tym razem swoje siły połączyli Khalid i Normani Kordei z Fifth Harmony. Tak oto powstał singiel “Love Lies”, który promuje film “Love, Simon”.

Khalid promuje obecnie swój debiutancki album “American Teen”, który znalazł się na podium rankingu najlepszych albumów 2017 roku, przygotowanym przez nas na koniec minionego roku. Wokalista gościł ostatnio w Polsce (5 lutego) podczas trasy koncertowej promującej krążek. Khalid zagrał w warszawskim klubie Palladium.

Normani Kordei natomiast, to kolejna członkini Fifth Harmony, która pracuje nad swoją solową płytą. Wokalistka pracuje nad nią w studiu nagraniowym razem z popularnym teamem producenckim Stargate, którzy odpowiedzialni są za takie hity jak “Same Old Love” Seleny Gomez, “Only Girl (In The World) Rihany czy “Firework” Katy Perry.

Khalid i Normani połączyli siły i nagrali utwór “Love Lies”, który jest singlem promujący film “Love, Simon”. Na soundtracku znajdą się również Troye Sivan, Jack Antonoff,  czy Bleachers. Film trafi do kin 16 marca.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus