Julia Pietrucha gościem muzycznym SNL Polska!

Już w najbliższą sobotę, walentynkowy odcinek SNL Polska. Gospodarzem wieczoru został jeden z najprzystojniejszych aktorów polskiego kina – Piotr Stramowski! Muzycznych wrażeń dostarczy występ Julii Pietruchy.

W kwietniu 2016 roku, zainspirowana swoją podróżą po Azji, Julia Pietrucha wydawała debiutancki album “Parsley”, który spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem słuchaczy. Singiel “On My Own” na stałe zagościł na liście Programu Trzeciego Polskiego Radia, a piosenkarka zgarnęła nagrodę za unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej.

W marcu wokalistka rozpocznie trasę koncertową zatytułowaną Julia Pietrucha. From the seaside. Jest ona związana z promocją drugiej płyty, która ukaże się jeszcze w tym roku. Podczas występu w SNL Polska usłyszymy najprawdopodobniej jej przedsmak.

Jak wam się podoba taki gość muzyczny?

Odcinek z udziałem Piotra Stramowskiego i Julii Pietruchy będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus