Jennifer Lopez powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu “Us”

Amerykańska wokalistka Jennifer Lopez ma prawdopodobnie w planach wydanie w tym roku dwóch albumów – hiszpańskojęzycznego oraz nagranego po angielsku. Artystka jak do tej pory zaprezentowała dwa utwory na hiszpański krążek, jednak tym razem wybór padł na kompozycję angielską!

Piosenka “Us” jest prawdopodobnie pierwszym przedsmakiem nowego angielskojęzycznego krążka Jennifer Lopez, który trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku. Utwór został wyprodukowany przez Skrillexa i Poo Beara, a pierwszy raz fani Lopez mogli go usłyszeć dwa tygodnie temu podczas jej koncertu w ramach festiwalu CaliBash. Potwierdzono również, iż w najbliższym czasie wydany zostanie remiks w wersji anglo-hiszpańskiej z udziałem wokalisty J Balivina. Na ten moment nie wiadomo czy do kompozycji powstał już teledysk, lecz wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższym czasie. Artystka zapowiadała również ostatnio współpracę z DJ-em Khaledem i Cardi B nad wspólnym utworem, który nazywać się ma “Quiero Dinero”.

Jennifer Lopez / Epic Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2014 roku album “A.K.A.”, który spotkał się z mieszaną reakcją zarówno fanów jak i krytyków muzycznych, a sama wokalistka dość szybko zakończyła działania promocyjne związane z wydawnictwem. Nadchodząca płyta, której prawdopodobny tytuł to “Por Primera Vez”, będzie natomiast pierwszym w pełni hiszpańskojęzycznym krążkiem Lopez od ponad dekady, którą jak do tej pory promują utwory “Ni Tú Ni Yo” oraz “Amor, Amor, Amor”. Na ten moment nie są znane szczegóły anglojęzycznego krążka i jego premiery, czy piosenki w języku angielskim po prostu znajdą się na wydawnictwie hiszpańskim. Najnowszej piosenki “Us” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba J.Lo w nowym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus