Iggy Azalea prezentuje swój nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Savior”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea nie miała od dłuższego czasu szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęło już ponad 3 lata, a ostatnie solowe muzyczne próby kończyły się brakiem sukcesu. Kolejne anulowane projekty z pewnością w tym nie pomogły. Jednak raperka ostatnio potwierdziła powrót z nowym utworem, a dziś utwór trafił do sieci wraz z lyric video! Czy tym razem będzie hit?

Utwór “Savior” to pierwszy singiel z nadchodzącego krążka Iggy Azalei o roboczym tytule “Surviving The Summer”, który prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Piosenka miała swoją premierę 2 lutego w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. W kompozycji poza samą raperką usłyszymy również Quavo, członka trio Migos. Za produkcję utworu odpowiada Cirkut i Manhun Glow.

Iggy Azalea / Interscope Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie swojego albumu “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”, “Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Lyric video wraz z odsłuchem utworu prezentujemy Wam poniżej. Czy tym razem uda się Iggy?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus