Glaca zapowiada nowy album. Posłuchaj singla nagranego z Korą

„Człowiek” to drugi singiel z nadchodzącego, solowego albumu Glacy. Do tej pory opublikował on utwór „Oni Przyszli” nagrany z Justinem Chancellorem z zespołu Tool. Oba single zapowiadają album “ZANG”, który ukaże się w kwietniu. 

Glaca znany z ciekawych duetów, tym razem postanowił zaprezentować kolaborację z Korą Jackowską, którą sam nazywa „Królową polskiego rocka”. Razem tworzą elektryzujący duet, śpiewając refren utworu “Krakowski Spleen” legendarnego Maanam. Kompozycja oparta jest na produkcji hip-hopowego producenta Sherlocka i Glacy. Instrumentalnie brzmienie wzbogacają Magic gitarzysta Sweet Noise Krzysztof Skarżyński związany z zespołem solowym Kory.

Nadchodzący album Glacy-„ZANG” zawiera 14 kompozycji stworzonych z różnymi muzykami z polski i zagranicy. Współproducentem wielu utworów jest Tomasz “Magic” Osiński z zespołu Sweet Noise. Wśród wokalistek na nowej płycie będzie można usłyszeć jeszcze Annę Patrini z zespołu Skinny Patrini i Martę Podulkę. Hip-Hop reprezentują Magiera, Sherlock, Young Vetrans, Dj.Danek i Dj.Twister. Masteringiem całego albumu zajął się Brian Lucey z Magic Garden Mastering w Los Angeles.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus