Gala Bestsellery Empiku 2017. Wiemy, kto wystąpi podczas wydarzenia!

Już za 2 dni, czyli 6 lutego odbędzie się gala Bestsellery Empiku 2017. Podczas wydarzenia poznamy najchętniej kupowane tytuły filmowe, muzyczne i książkowe ubiegłego roku! Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN, a gospodarzem wieczoru został Marcin Prokop. Podczas gali nie zabraknie wyjątkowych występów gwiazd muzycznych – zarówno polskich jak i zagranicznych.

Bestsellery Empiku to wyjątkowy i największy w Polsce plebiscyt kulturalny. Zwyciężają w nim tytuły wybierane cały rok przez miłośników książek, muzyki, filmów i gier. Jeden zakup to jeden głos. W ten sposób w salonach Empik oraz w sklepie internetowym empik.com w 2017 roku oddano kilkadziesiąt milionów głosów. W kategoriach muzycznych nominowani są m.in. Anna Maria Jopek, Kortez, Ed Sheeran, Harry Styles czy Imagine Dragons. Na scenie zaprezentują się natomiast Miuosh z gościnnym udziałem Kasi Nosowskiej, The Dumplings, Natalia Kukulska, Mrozu, Andrzej Piaseczny. Gwiazdami zagranicznymi zostali Sting & Shaggy oraz Jessie Ware.

Na transmisję zapraszamy od 20:15 do TVN, godzinę wcześniej na Facebooku Empiku wystartuje relacja zza kulis.

Przypominamy, że dzięki uprzejmości agencji Go Ahead Jessie Ware już wkrótce zagra w Polsce! Wokalistka wystąpi 4 marca 2018 roku na krakowskiej TAURON Arenie, a dwa dni później w Warszawie na hali Torwar. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji odnośnie koncertow możecie uzyskać na oficjalnych stronach wydarzeń: Jessie Ware: 04.03.2018 Kraków, Tauron Arena oraz Jessie Ware: 06.03.2018 Warszawa, Torwar.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus