Foxes w liście do fanów zapowiada muzyczny powrót

Kilka dni temu minęły dwa lata od premiery ostatniego albumu brytyjskiej wokalistki Foxes. Teraz piosenkarka jest gotowa zaprezentować fanom swoją nową muzykę. Powiadomiła ich o tym w specjalnym liście, który opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Wydany w 2016 roku album “All I Need” nie był komercyjnym sukcesem, ale spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami krytyków i fanów. Po krótkiej promocji i trasie z zespołem Coldplay wokalistka udała się na krótkie wakacje. Teraz jest gotowa powrócić z nową muzyką.

Chciałam Wam podziękować za Waszą cierpliwość w związku z nową płytą. Jestem obecnie w Los Angeles, gdzie kończę pracę nad niesamowicie ekscytującą nową muzyką, nad którą pracowałam przez ostatni rok. Krótka przerwa otworzyła mi oczy na ostatnie trzy lata i wszystkie piękne rzeczy, które mi się przydarzyły. Kiedy widzę Wasze wsparcie, to wiele dla mnie znaczy. W tym roku wydam nową muzykę. Nie mogę się doczekać, kiedy się nią z Wami podzielę!

Opublikowany przez Foxes na 13 lutego 2018

Czekacie na nową muzykę od Foxes?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus