Fani Taylor Swift życzyli Dua Lipie śmierci i wysyłali jej pogróżki!

Brytyjska wokalistka Dua Lipa szturmem podbiła serca słuchaczy jak i listy przebojów na całym świecie. W krótkim czasie artystka zdobyła uznanie i fanów. Niestety jednak jak to zwykle bywa, wraz z popularnością i adoratorami pojawiają się również hejterzy. Dua Lipa jakiś czas temu naraziła się niektórym fanom innej wokalistki, jednak co dokładniej się wydarzyło?

Dua Lipa, angielska wokalistka albańskiego pochodzenia, szturmem podbiła listy przebojów , a rosnąca popularność pozwoliła jej dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców. Sława poza zwolennikami niesie ze sobą także antyfanów, o czym wokalistka przekonała się w przeszłości na własnej skórze oraz opowiedziała podczas ostatniego wywiadu dla magazynu Rolling Stone. Na jednej z prób przed koncertem wokalistka założyła na siebie koszulkę promującą krążek Taylor Swift, “Speak Now”. Zarówno samej gwieździe jak i jej fanom Dua Lipa zaimponowała i zaskarbiła sobie ich sympatię. Niestety nic nie trwa wiecznie i jakiś czas później niektórzy fani Swift dotarli do jednego ze starszych wywiadów Lipy, który nie spodobał się fanom Swift. Wszystko z powodu niewinnej zabawy przeprowadzonej przez dziennikarza, w której wokalistka miała za zadanie wybrać A lub B spośród podanych przykładów. Pech chciał, że jednym z zadań było wybranie Taylor Swift lub Kanye Westa, a Dua Lipa skierowała się ku Westowi co wywołało falę krytyki ze strony fanów Swift:

Nie myślałam wtedy o ich kłótni, lecz o muzyce. Taylor jest wspaniała, ale jestem tak wielką fanką hip-hopu, że wybrałabym Kanyego niezależnie od tego z kim by konkurował. […] (Fani Taylor – przyp. red.) wysyłali mi przez jakieś trzy dni emotikony węża i pisali “mam nadzieję, że umrzesz”, na co ja im odpowiadałam “Hej! Ja dosłownie nic takiego nie powiedziałam”.

Na szczęście cała sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, a obecnie wokalistka nie otrzymuje już pogróżek. Warto wspomnieć, że Dua Lipa obecnie promuje swój debiutancki eponimiczny krążek, a ostatnim singlem z albumu jest utwór “IDGAF”, który doczekał się też teledysku. Co sądzicie o tej całej sytuacji z fanami Taylor Swift?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus