Eurowizja 2018. Monika Urlik zaprezentowała utwór “Momentum”

Poznaliśmy kolejny utwór, który ma szansę reprezentować nasz kraj podczas najbliższego konkursu Eurowizji w Lizbonie. “Momentum” to propozycja od Moniki Urlik. Wokalistka zaistniała dzięki udziałowi w programie “The Voice of Poland”. 

Monika to finalistka wielu konkursów muzycznych, jednak dopiero udział w show TVP sprawił, że zaczęło być o niej głośno. W 2014 roku ukazała się jej debiutancka płyta “Nie wie nikt”. Jak zdradza sama zainteresowana, wiele razy próbowała już swoich sił w polskich preselekcjach. Udało się dopiero w tym roku.

– Mimo ze zgłaszałam się co roku zawsze czułam, że to nie mój czas, nie ta piosenka. Tym razem było inaczej. Od pierwszej chwili, gdy usłyszałam “Momentum” wiedziałam, że to piosenka dla mnie i o mnie. To piosenka o tym, żeby odnaleźć swój głos, siebie, usłyszeć swoje myśli i pragnienia w hałasie otaczającego nas świata, wiedzieć co jest dla nas dobre, poczuć ten moment, gdy wieje wiatr w plecy i pcha do przodu po nowe, po spełnienie – mówi Monika w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus