Eurowizja 2018. Marta Gałuszewska prezentuje “Why Don’t We Go”

Marta Gałuszewska podzieliła się ze słuchaczami utworem “Why Don’t We Go”, którym ma szansę reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji w Lizbonie. Co ciekawe – utwór jest angielską wersją jej pierwszego singla “Nie mów mi nie”. Przypominamy, że zwycięzcę polskich preselekcji poznamy 3 marca 2018 roku.

Jak wyznała wokalistka, utwór pierwotnie był napisany w języku angielskim:

Napisałam utwór z Dominikiem po angielsku, bo jakoś tak jest, że mi się łatwiej wyraża myśli po angielsku. Chodzi jednak o to, by każdy słuchacz zrozumiał, o co chodzi w danej piosence – taki jest polski rynek. Tekst polskiej wersji powstał we współpracy z Patrykiem Kumórem – powiedziała Marta w rozmowie z Radio Eska.

W rozmowie z portalem eurowizja.org Marta zdradziła, że udział w Eurowizji był jej marzeniem od wielu lat:

No jasne! Eurowizja była takim moim cichym marzeniem od lat. Pamiętam, że oglądając występ Marii Isabel z Antes muerta que sencilla na dziecięcej Eurowizji 14 lat temu obiecałam sobie, że wystąpię kiedyś w preselekcjach… Chociaż wtedy jeszcze nie zakładałam, że będę śpiewać tak na poważnie. Na pewno nie spodziewałam się, że wydarzy się to tak szybko.

Jak Wam się podoba? Czy Marta ma szansę na zwycięstwo w polskich preselekcjach?

A tu dla porównania polska wersja:

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus