Duet Ofenbach zagra w Warszawie! Znamy szczegóły

Ofenbach, czyli Dorian i Cesar – francuski duet DJ-ski, który podbił światowe kluby hitami “Be Mine” oraz “Katchi”, będzie gwiazdą sobotniej imprezy w Hulakula już 10 lutego. Znamy szczegóły imprezy!

Rok 2017 duet Ofenbach z pewnością może zaliczyć do udanych. Wydany w styczniu singiel “Be Mine” przyniósł im popularność i podbił światowe listy przebojów, w Polsce docierając do pierwszego miejsca list przebojów. Kolejny singiel – “Katchi”, który ukazał się we wrześniu, powtórzył ten sukces docierając m.in. do pierwszego miejsca ogólnopolskiego AirplayChart.

Rok 2018 w Polsce Ofenbach rozpoczynają koncertem w Warszawie – w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 10 lutego (sobota); start imprezy: 20:00;
bilety: 20 zł; dla pierwszych 200 osób welcome drink gratis!
support: DJMaxT

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus