Doda zapowiada solowy album: Na pewno ukaże się w tym roku

Nowa płyta Dody w 2018 roku! Wokalistka w najnowszym wywiadzie zapewniła, że w ciągu najbliższych miesięcy ukaże się jej solowy krążek. Przypominamy, że solową dyskografię Dody zamyka wydana w 2011 roku płyta “7 pokus głównych” z której pochodzą m.in. single “XXX” czy “Electrode”.

Doda to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy: “Diamond Bitch”, wspomniany “7 pokus głównych” oraz cztery wydawnictwa z zespołem Virgin, którego jest wokalistką: “Virgin”, “Bimbo”, “Ficca” i “Choni”. W najnowszym wywiadzie, Doda zapowiedziała, że w tym roku wyda kolejny solowy krążek.

– Chciałabym dalej rozwijać się jako producentka filmowa. Chcę też wydać kolejną solową płytę, choć wiem, że nie uda mi się to przed wakacjami, mimo że bardzo bym tego chciała. Ale na pewno ukaże się w tym roku! I jeśli chodzi o plany zawodowe, póki co, to byłoby na tyle – odpowiedziała na pytanie dotyczące planów na ten rok.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaki na pewno nie będzie album – Pomimo tego, że rzeczywiście jakieś demony przeszłości wciąż się za mną ciągną, to ja mam na razie bardzo dobry rok i po prostu fajny czas. Jestem szczęśliwa, nastrój mi dopisuje i mam świetne nastawienie, więc tak jak moja ostatnia płyta z zespołem Virgin była bardzo smutna, tak tutaj mam do przekazania bardzo dużo pozytywnych emocji. Nie będzie piosenek na podcinanie żył, wręcz przeciwnie! (…) Rozliczyłam się z nią (z przeszłością, przyp. red.) już na poprzedniej płycie i już nawet mi się nie chce do tego wracać, nie pamiętam nawet jak te poszczególne osoby wyglądają, więc… – powiedziała w wywiadzie z Grabari.pl.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus