Australijski artysta i aktywista Xavier Rudd wystąpi w Warszawie!

Australijski wokalista, multiinstrumentalista i aktywista praw człowieka Xavier Rudd powraca po trzyletniej przerwie z nowym singlem “Walk Away”, zapowiadającym album “Storm Boy” oraz ogłasza trasę koncertową, na której znalazła się również Warszawa!

Australijski singer-songwriter, multiinstrumentalista i aktywista praw człowieka Xavier Rudd wydał właśnie swój pierwszy od 2015 roku singiel – “Walk Away”, który zwiastuje nadchodzącą płytę “Storm Boy”. W ramach trasy koncertowej promującej album artysta przyjedzie do Warszawy, aby wystąpić 2 października w warszawskiem Niebie. Xavier Rudd to znany ze swojego unikalnego stylu multiinstrumentalista o pochodzeniu australijsko-holenderskim. Jego debiutancki album “To Let” został wydany w 2002 roku, a od tego czasu Rudd wydał 8 albumów studyjnych i 8 nagrań koncertowych.


Jako aktywista praw człowieka, walczy w obronę praw Aborygenów. Zaangażowanie społeczne artysty odzwierciedlają tego teksty. Rudd porusza w swoich piosenkach tematy związane z kwestiami duchowymi, środowiskowymi, czy kondycji ludzkiej. Najnowszy singiel artysty “Walk Away” to euforyczna piosenka wydana po 3-leniej przerwie, która zwiastuje nadchodzącą płytę “Storm Boy”. Premiera albumu na ten moment nie jest jeszcze znana.

Dzięki uprzejmości agencji Fource, Xavier Rudd już wkrótce zagra swój koncert w Polsce! Wokalista wystąpi 2 października 2018 roku w warszawskim klubie Niebo. Sprzedaż biletów rusza 28 lutego na stronach www.fource.plwww.GoOut.netwww.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji uzyskacie na oficjalnej stronie wydarzenia: Xavier Rudd: 02.10.2018 Warszawa, Niebo.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus