Album “Man of the Woods” Justina Timberlake’a już w sprzedaży!

Dziś premiera nowego albumu Justina Timberlake’a “Man of the Woods”. Przez wielu, uznawany za najbardziej ambitny album w karierze wokalisty, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. 

Justin Timberlake to dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotnie nagradzany statuetką Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie. Dziś powraca z czwartym studyjnym albumem (posłuchaj). Dotychczas krążek promowały single: “Filthy” i “Supplies” oraz wydany niedawno “Say Something” nagrany ze znanym artystą country – Chrisem Stapletonem

Dziś także swoją premierę miał nowy teledysk Justina do tytułowego singla. Jak wam się podobają takie brzmienia zaserwowane przez muzyka?

 TRACKLISTA:
1. Filthy
2. Midnight Summer Jam
3. Sauce
4. Man of the Woods
5. Higher Higher
6. Wave
7. Supplies
8. Morning Light
9. Say Something
10. Hers (interlude)
11. Flannel
12. Montana
13. Breeze Off the Pond
14. Livin’ Off the Land
15. The Hard Stuff
16. Young Man

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus