7 powodów, dla których warto wybrać się na koncert Mery Spolsky

Mery Spolsky to mega zdolna dziewczyna – sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Do tej pory wokalistkę można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie,  Spring Break’u w Poznaniu,  a także na United Islands of Prague,  Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku 2017 Mery supportowała IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip Mery Spolsky pt. “Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i wielkimi krokami zbliża się do miliona wyświetleń na YT.  Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. “Alarm”, natomiast 15 września  2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany “Miło Było Pana Poznać”. W drodze jest kolejny singiel pt. “Liczydło”, którego premiera odbędzie się w drugiej połowie lutego – wtedy też MERY rozpocznie serię koncertów w największych polskich miastach.

Dlaczego warto wybrać się na jej koncert?

1. Debiutancki krążek Mery jest jednym z najlepszych albumów 2017 roku

Album “Miło było Pana poznać” to największe zaskoczenie ubiegłego roku. Krążek jest tak dobry, że znalazł się na 7. miejscu przygotowanego przez nas zestawienia 30 najlepszych albumów 2017 roku. Natomiast tytułowy singiel zagościł na liście 30 najlepszych utworów 2017 roku i uplasował się na miejscu 5 – to najwyżej ze wszystkich polskich utworów w zestawieniu!

2. Bo to dobra okazja, aby założyć coś w pasky

Masz kilka ubrań w paski i nie wiesz, co z nimi zrobić? Załóż wszystko na siebie i wpadaj na koncert Mery. Im więcej pasków, tym lepiej. Uwierz – nie będziesz jedyną osobą, która tego wieczoru będzie miała na sobie paski. Na koncertach Mery to nieodłączny element stylizacji ludzi pod sceną. Oprócz tego czerwone krzyże również mile widziane.

3. Bo “Miło Było Pana Poznać” i “Alarm” na żywo, to petardy

Dwa single promujące album, to niezłe petardy na żywo. Nawet jeżeli dobrze nie znasz tekstu, to szybko załapiesz słowa refrenu i w kulminacyjnym momencie dasz się ponieść razem z tłumem.

4. Możesz krzyczeć “Auuu” tak głośno, jak tylko chcesz

Im głośniej, tym lepiej. “Auuuu” to najlepszy sposób na okazanie zachwytu na koncercie Mery. Spodoba Ci się piosenka? Krzyknij “Auuu”, a tłum podąży za Tobą. Zdenerwował Cię szef w pracy? Ktoś zajął miejsce w autobusie? Na koncercie Mery wyrzucisz z siebie wszystkie złe emocje. To prawie jak spotkanie z psychoterapeutą – ale tańsze.

5. To dobra okazja, aby usłyszeć niewydane utwory Mery

Każdy album ma swoje ograniczenia i nie zawsze artysta jest w stanie dać na niego wszystkie nagrane przez siebie piosenki. Część z nich wypada z ostatecznej tracklisty. Na koncercie Mery z pewnością usłyszycie skrywane przez nią w szufladzie kawałki, przy których będziecie się świetnie bawić.

6. Bo dziewczyna ma charyzmę i świetny kontakt z publicznością

Widzieliśmy Mery na żywo i wiemy, że każdy przypadkowy gość na jej koncercie w trakcie  zaczyna tupać nóżką, a kończy w pierwszym rzędzie pod sceną krzycząc “Bis!”. Mery ma świetną sceniczną charyzmę i bardzo dobry kontakt z publicznością – sypnie żartem, anegdotką. Jak tu jej nie lubić?

7. Bo jest Spolsky!

No właśnie. Mery to nasza dziewczyna. Spolsky, a nie Srosyjy, Sczech czy z Su-es-ej. Wspierajmy Mery, wspierajmy naszych – bo warto!

Przekonaliśmy Was? Z kim widzimy się 24 marca w warszawskim klubie Stodoła?

 

Oto zbliżające się koncerty:

1 marca – Underground Pub / Rzeszów

9 marca – Dom Kultury / Lublin

18 marca – Zet Te Pe / Kraków

20 marca – Stary klasztor / Wrocław

21 marca – New York / Łódź

22 marca – NRD Klub / Toruń

24 marca – Stodoła / Warszawa

7 kwietnia – Amfiteatr im. Czesława Niemena / Olsztyn

18 października – Miejskie Centrum Kutury / Bydgoszcz

Śledźcie na bieżąco fanpage Mery: https://www.facebook.com/pg/meryspolsky/events/

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus