5 Seconds of Summer zapowiadają nowy singiel! Poznaj szczegóły piosenki “Want You Back”

Australijski zespół 5 Seconds of Summer po dwuletniej przerwie powraca z nowym materiałem! Grupa zapowiedziała właśnie wielki powrót i już niedługo uraczy swoich fanów premierowym materiałem muzycznym. Nowa piosenka jest zapowiedzią trzeciego krążka, którego premiery spodziewać się możemy również wkrótce! 

Piosenka “Want You Back” jest premierową kompozycją grupy 5 Seconds of Summer, która zapowiada nadchodzące wydawnictwo zespołu. Utwór ma mieć swoją premierę w serwisach streamingowych oraz trafi do sprzedaży cyfrowej 23 lutego. Na ten moment nie wiadomo czy wraz z singlem do sieci trafi również teledysk, jednakże ze względu na szumne zapowiedzi oraz kampanię promocyjną nowego materiału na portalach społecznościowych grupy, po premierze utworu możemy się spodziewać dalszych informacji na temat krążka grupy.

5 Seconds of Summer / Capitol Records

Przypomnijmy, że zespół 5 Seconds of Summer zadebiutował jeszcze w 2013 roku z utworem “Out of My Limit” jednak to dopiero rok później grupa zdobyła rozgłos dzięki swojemu hitowi “She Looks So Perfect”. 5SOS mają na swoim koncie dwa albumy studyjne, z czego ostatni wydany w 2015 roku “Sounds Good Feels Good” wygenerował m.in. takie single jak “She’s Kinda Hot” czy “Jet Black Heart”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus