Zedd w teledysku do swojego nowego singla! Zobacz klip do utworu “The Middle”

Niemiecki DJ i producent muzyczny Anton Zaslavski, znany szerszej publiczności jako Zedd, pracuje aktualnie nad swoim trzecim pełnym albumem. Po wydanych w zeszłym roku singlach “Get Low” z Liamem Paynem oraz “Stay” z Alessią Carą nadszedł teraz czas na kolejny przedsmak nowego materiału. W poprzednim tygodniu swoją premierę miał nowy utwór, do którego podczas niedzielnej gali Grammy zadebiutował również specjalny teledysk!

Utwór “The Middle” to kolejny singiel promujący nadchodzący trzeci album DJ-a i producenta Zedda, który ukaże się nakładem wytwórni Interscope Records. Piosenka zadebiutowała 23 stycznia w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Kompozycja została wyprodukowana przez DJ-a wraz z pomocą duetu Grey, zaś za warstwę wokalną odpowiada wokalistka country – Maren Morris. Teledysk do utworu nagrany przy współpracy z siecią sklepów Target został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa i miał swoją premierę podczas bloku reklamowego tegorocznej gali Grammy, która odbyła się 28 stycznia.

Zedd / Interscope Records

Przypomnijmy, że dyskografię Zedda zamyka wydany w 2015 roku album “True Colors”, na którym wśród zaproszonych do współpracy gości znaleźli się m.in. Troye SivanSelena Gomez czy Jon Bellion. Nadchodzący album producenta będzie miał prawdopodobnie swoją premierę w tym roku. Teledysk do najnowszego utworu “The Middle” prezentujemy Wam oczywiście poniżej. Czekacie na nowy album Zedda? Z kim jeszcze producent powinien współtworzyć swoje kolejne piosenki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus