XXANAXX zagra w Stodole w ramach akustycznej trasy “Ciepło Tour”

W ramach akustycznej trasy „Ciepło Tour”, już 28 marca w warszawskim Klubie Stodoła wystąpi Xxanaxx! Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski zaprezentują fanom swoje najważniejsze utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie pojawią się również dodatkowi instrumentaliści. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży.

“Ciepło Tour” to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, bo akustyczna wersja koncertowa XXANAXXu. Zespół przygotowuje specjalne aranże, dzięki którym znane wszystkim piosenki będzie można usłyszeć w zupełnie nowej odsłonie. Wiosenna wersja trasy urozmaicona będzie o obecność dodatkowych instrumentalistów: wiolonczelistki, skrzypka i wibrafonisty. Nad oprawą wizualną będzie czuwał Vj FKS (Marcin Nadjenow).

Jesienią tego roku XXANAXX wydał nowe single: „Mniej”, „Surferzy” oraz „Kły” z Quebonafide. Są one zapowiedzią zbliżającego się nowego albumu zespołu. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na youtube.

XXANAXX w wydaniu koncertowym to aktualnie 4-osobowy zespół, w skład którego poza Klaudią i Michałem wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski oraz perkusista Gniewomir Tomczyk.

Bilety:
42 PLN (stojące), 62 PLN (balkony)
Od 14 marca – 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkony)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus