Xtina usuwa zdjęcia na Instagramie. Nowa era już niebawem?

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Dzisiaj jednak Aguilera zaskoczyła fanów usuwając z Instagrama wszystkie zdjęcia sprzed debiutu jej nowego image’u.

Fani spekulują, że początek roku może przynieść nam wreszcie nową muzykę od Christiny. Z jej Instagrama zniknęły wszystkie zdjęcia sprzed debiutu nowego wizerunku (zdjęć z koszulką “Suck My Dick” i nową fryzurą). Wiadomo na pewno, że Aguilera w tym miesiącu wystąpi w Lip Sync Battle, a niebawem pojawi się okładka artystycznego magazynu DAZED z artystką. Spekuluje się również, że Xtina może pojawić się na rozdaniu Grammy, a także plotki mówią, że może być także jedną z gościnnych jurorek w programie RuPaul’s Drag Race.

Kolejne plotki mówią o tym, że pierwszy singiel będzie się nazywał “Unless It’s With You”, a album “Blue Moon” (w tym miesiącu będzie widoczna pierwsza od 152 lat pełnia niebieskiego księżyca, co pokrywa się z prawdopodobną nazwą albumu).

Czy wreszcie doczekamy się nowej muzyki od Christiny?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus