Wiemy, kto wystąpi w “Twoja twarz brzmi znajomo 9”!

Wiosną na antenę Polsatu powróci show “Twoja twarz brzmi znajomo”. W jury po raz pierwszy zasiądzie Kacper Kuszewski, zwycięzca poprzedniej edycji, który na fotelu jurora zastąpił Bartka Kasprzykowskiego. W mediach pojawiły się pierwsze nazwiska gwiazd, które będą poddawane metamorfozom.

Jak podaje dwutygodnik “Flesz” w programie zaśpiewają Anna Guzik (aktorka, “Na Wspólnej”), Andrzej Młynarczyk (aktor), Iza Miko (aktorka), Filip Lato (wokalista). Dziennik “Fakt” ujawnia kolejne gwiazdy. Na liście tabloidu znalazły się Ruda z Red Lips oraz Natalia Krakowiak (uczestniczka trzeciej edycji “Voice of Poland”, aktorka musicalowa). Natomiast Plejada.pl dorzuciła dwa ostatnie nazwiska: Jan Traczyk (aktor Teatru Buffo) oraz Krzysztof Szczepaniak (aktor dubbingowy).

“Twoja twarz brzmi znajomo” pojawił się w Polsce wiosną 2014 roku.  W programie każda z gwiazd ma za zadanie jak najwierniej odwzorować wylosowane przez siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Występy poddawane są ocenie jury. Gwiazda, która uzyska najwięcej punktów wygrywa odcinek, a wygraną kwotę przekazuje na cel charytatywny. W finałowym odcinku o wygraną walczą cztery gwiazdy, które najlepiej radziły sobie w całej edycji. Do tej pory zwycięzcami edycji byli m.in. Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed czy Kasia Popowska.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus