Twórcy hitu „Shut Up And Dance” zagrają w Polsce!

Twórcy międzynarodowego hitu „Shut Up And Dance”, pochodzący z Ohio zespół Walk The Moon odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album „What If Nothing”. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety trafią do sprzedaży już w piątek.

Na początku 2018 roku Walk The Moon znów ruszają w światową trasę koncertową, promującą ich trzeci studyjny album „What If Nothing” który ukazał się pod koniec ubiegłego roku. O zespole zrobiło się głośno, za sprawą ich debiutanckiego albumu i pochodzącego z krążka singla „Anna Sun”. Przełom w karierze zespołu nastąpił w 2014 roku, kiedy to utwór „Shut Up And Dance” szturmem wdarł się na szczyty list przebojów i uczynił z zespołu globalną gwiazdę. Kolejne dwa lata to wyprzedane koncerty w 25 krajach na 5 kontynentach.

Dzięki uprzejmości agencji Fource, Walk The Moon już wkrótce po raz pierwszy wystąpią w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim klubie Hybrydy już 26 marca 2018 roku. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach: www.fource.pl, www.GoOut.plwww.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji znajdziecie również na oficjalnej stronie wydarzenia: Walk The Moon: 26.03.2018 Warszawa, Hybrydy.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus