Troye Sivan niedługo wyda nowy singiel! Poznaj wszystkie szczegóły

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Fani Sivana długo jednak musieli czekać na jakiekolwiek informacje odnośnie jego nowej twórczości. Od premiery debiutu minęły bowiem dwa lata, ale na szczęście już bardzo niedługo artysta powróci z nową muzyką!

Troye Sivan po zakończeniu promocji związanych ze swoim debiutanckim albumem “Blue Neighbourhood” zajął się przygotowywaniem nowego materiału muzycznego. Fani zniecierpliwieni czekaniem, bardzo często nagabywali wokalistę i wypytywali o nową muzykę, ale bezskutecznie. Jednakże kilka dni temu Troye podzielił się informacją na portalu Twitter, że nowa muzyka już wkrótce, a dziś pojawiła się również tajemnicza zapowiedź oraz… billboard na Times Square zapowiadający nową muzykę od Troye Sivana za sześć dni!

Czego możemy się spodziewać po artyście? Nowy singiel, a może niespodziewany album? Tego dowiemy się już za kilka dni! Przypomnijmy też, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu zeszłego roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Również w naszym rankingu  album ten zajął drugie miejsce w zeszłorocznym zestawieniu najlepszych albumów. Z krążka, oprócz singli “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który zdobył największą popularność. Jesteście ciekawi nowej muzyki od artysty?

Udostępnij na Google Plus