Tinashe zapowiada kolaborację z tajemniczą piosenkarką! O kim mowa?

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po premierze ostatniego singla “No Drama” fani artystki z dużą niecierpliwością oczekiwali informacji o nadchodzącym wydawnictwie, o którym niestety do tej pory wiemy stosunkowo niewiele. Sama artystka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła iż na swoim nadchodzącym albumie znajdzie się kolaboracja z piosenkarką!

Wokalistka Tinashe obecnie przygotowuje się do wydania swojego długo wyczekiwanego krążka “Joyride”, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Artystka w ostatnich dniach udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, iż na albumie wśród utworów znajdzie się kolaboracja z tajemniczą piosenkarką:

Mam nadchodzącą genialną kolaborację, na którą jestem bardzo podekscytowana. To żeńska kolaboracja, więc tym bardziej jest to ekscytujące, bo za każdym razem kiedy nagrywam coś z kobietami to sądzę, że jest to wspaniałe. Cieszę się na samą myśl… Zgadnijcie kto to?!

Fragment wywiadu:

W tym momencie nie wiadomo z kim Tinashe nagrała jeden ze swoich utworów, ale wśród typowanych wokalistek najczęściej wymieniane są Britney Spears (z którą współpracowała wcześniej przy remiksie utworu “Slumber Party”), Kehlani oraz SZA. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość i poczekać na oficjalne informacje dotyczące tajemniczego gościa. Z kim według Was Tinashe powinna nagrać wspólny utwór?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus