Tinashe prezentuje swój nowy singiel! Obejrzyj klip do utworu “No Drama”

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po premierze singla “Flame” fani artystki z dużą niecierpliwością oczekiwali informacji o nadchodzącym wydawnictwie, o którym niestety do tej pory wiemy stosunkowo niewiele. Wszystko jednak powoli zaczyna się zmieniać, ponieważ artystka zapowiedziała wydanie trzech nowych utworów, z czego jeden już możemy posłuchać!

Piosenka “No Drama” to jedna z trzech kompozycji zapowiadających nadchodzące wydawnictwo wokalistki Tinashe. Utwór miał swoją premierę wraz z teledyskiem 18 stycznia 2018 roku, a gościnnie usłyszymy w nim rapera Offseta z trio Migos. Kompozycja została wyprodukowana przez duet producencki StarGate, który współpracował już z wieloma gwiazdami takimi jak Rihanna, Katy Perry czy Britney Spears. Piosenka “No Drama” jest jedną z trzech zapowiedzi nadchodzącego albumu wokalistki wśród których znajdziemy też utwory “Me So Bad” i “Faded Love”. Data premiery kolejnych kompozycji nie jest na ten moment zapowiedziana jednak prawdopodobnie szczegółów dowiemy się wkrótce.

Tinashe / RCA Records

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane w 2016 roku wydawnictwo “Nightride”, natomiast jego następcy spodziewać możemy się jeszcze w ciągu tego roku. Nadchodząca płyta wokalistki “Joyride” prawdopodobnie będzie mieć swoją premierę już wkrótce, a póki co poniżej prezentujemy Wam najnowszy teledysk artystki do utworu “No Drama”. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus