Teledysk do wspólnego utworu Shakiry i Malumy już w sieci! Zobacz klip do piosenki “Trap”

Kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów Shakira kontynuuje promocje związane ze swoim najnowszym studyjnym albumem. Ostatni singiel z najnowszego wydawnictwa wokalistki zatytułowany “Perro Fiel” odniósł spory sukces w krajach hiszpańskojęzycznych, jednak słuchacze wyraźnie polubili go również w Polsce, gdzie dotarł do 25. miejsca listy Airplay. Nie powinno zatem dziwić, że artystka już wybrała następcę tego nagrania, do którego teledysk na dodatek właśnie zadebiutował w sieci! Gotowi?

Nagranie zatytułowane „Trap” zostało jakiś czas temu potwierdzone jako kolejny singiel Shakiry z wydawnictwa „El Dorado”, które trafiło do sklepów w maju zeszłego roku nakładem Sony Music Latin. Współautorem nagrania jest znany w krajach hiszpańskojęzycznych piosenkarz i tekściarz Maluma. Teledysk do piosenki “Trap” został zrealizowany jeszcze w marcu 2017 roku, jednak ostatecznie zadebiutował w sieci dopiero 26 stycznia. Jest to jak dotąd czwarty oficjalny singiel z nowego wydawnictwa kolumbijskiej gwiazdy.

Przypomnijmy, że jedenasty studyjny album Shakiry, „El Dorado”, trafił do sprzedaży 26 maja tego roku. W trakcie przygotowań do premiery swojego nowego krążka jest również Maluma – jego nowa płyta ukazać się ma już w 2018 roku, a materiał, oprócz utworów hiszpańskojęzycznych, prawdopodobnie po raz pierwszy zawierał będzie także piosenki anglojęzyczne. Teledysk do „Trap” możecie oczywiście obejrzeć poniżej. Dobry wybór na kolejny singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus