Teledysk do nowego utworu “Filthy” Justina Timberlake’a w sieci!

Zgodnie z zapowiedziami, Justin Timberlake wydał pierwszą muzyczną zapowiedź albumu “Man Of The Woods”. “Flithy” to kompozycja stworzona przez długoletniego producenta Justina – Timbalanda oraz Danję, odpowiedzialną m.in. za album “Blackout” Britney Spears.

JT na swoich kanałach w social mediach opisał utwór jako ten, który “trzeba słuchać głośno”. Klip do kompozycji nakręcił Mark Romanek (odpowiedzialny wcześniej za klipy takie jak “Bedtime Story” Madonny czy “Scream” od Michaela Jacksona i Janet Jackson). To jednak nie jedyna muzyczna zapowiedź nowego albumu, która nas czeka (zobacz więcej: Szczegóły dotyczące albumu Justina Timberlake’a. Znamy tytuł pierwszego singla!).

Brzmienie “Filthy” jest dużym zaskoczeniem po zwiastunie albumu, który wskazywał na inny muzyczny kierunek nowej muzyki JT. Co sądzicie?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus