Szczegóły dotyczące albumu Justina Timberlake’a. Znamy tytuł pierwszego singla!

Justin Timberlake powraca. Zgodnie z naszymi ostatnimi informacjami, JT wyda nowy singiel z albumu “Man Of The Woods” już w najbliższy piątek. Teraz znamy jego nazwę oraz więcej szczegółów dotyczących albumu i promocji.

“Filthy” to pierwszy z utworów, który zostanie zaprezentowany w piątek 5 stycznia jako muzyczna zapowiedź krążka “Man Of The Woods”. JT na swoich kanałach w social mediach opisał utwór jako ten, który “trzeba słuchać głośno”. Kompozycja wyprodukowana została przez Timbalanda i Danję, a klip do niej nakręcił Mark Romanek (odpowiedzialny wcześniej za klipy takie jak “Bedtime Story” Madonny czy “Scream” od Michaela Jacksona i Janet Jackson). Teledysk opisywany jest jako mocno taneczna prezentacja.

Z informacji jakie uzyskał magazyn Variety możemy się dowiedzieć, że JT planuje zaprezentować 4 single przed premierą albumu, która zaplanowana jest na 2 lutego. Każdy z utworów będzie miał oddzielny teledysk. Timberlake nad albumem pracował z legendą muzyki country Chrisem Stapletonem, Alicią Keys, Pharrellem Williamsem oraz wieloletnim producentem Timbalandem, który współprodukował większość albumów artysty.

Gotowi na powrót JT?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus